W roli głównej- PARAWAN

Parawan jest meblem kojarzącym się zazwyczaj z domami naszych babć, ciotek.  Jednak dziś znów powrócił do łask i króluje niemal w każdym wnętrzu. Wszystko to za sprawą swojej funkcjonalności.Warto też zaznaczyć iż obecnie meble te są fantastycznie zdobione.  Ich różnorodne wzornictwo przyciąga miłośników dobrego stylu.

Parawany używane są do aranżacji wielofunkcyjnych wnętrz np.: kiedy nasz pokój jest zarazem sypialnią, salonem i biurem. Najlepszym sposobem na rozwiązanie tego typu kłopotu jest oczywiście parawan, który odizoluje nas od reszty pomieszczenia. Nie dość, że dzięki niemu stworzymy dodatkową przestrzeń, to ozdobimy nasz pokój wyjątkowym dodatkiem.

Obecnie dostępnych jest mnóstwo różnych modeli tego mebla. Każdy znajdzie coś dla siebie. Do wyboru mamy nowoczesne kliku skrzydłowe parawany w stylu retro, vintage bądź te ręcznie zdobione oraz te bardziej nowoczesne o niebanalnych kształtach, które wykonane są z bogatej ilości surowców. Dodatkową zaletą tego fantastycznego mebla jest jego mobilność, co oznacza iż w każdej chwili możemy zmienić jego ustawienie, przenieść w inne miejsce.

Oto kilka zdjęć, które ukazują piękno tego mebla.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *