Urządzamy wnętrze w stylu rustykalnym

W urządzaniu wnętrz coraz chętniej poszukujemy oryginalności i niepowtarzalności, skłaniamy się ku przedmiotom i sprzętom wyróżniającym się spośród masowo produkowanych. Dzięki temu w naszych oczach zyskują stylizowane aranżacje, w których bardzo chętnie wykorzystuje się stare meble, delikatnie odnowione, ale jednocześnie ze śladami użytkowania. Dużym zainteresowaniem cieszą się meble rustykalne, niezwykle stylowe i efektowne, świetnie komponujące się z
nowoczesnym designem.

W urządzaniu wnętrz coraz chętniej poszukujemy oryginalności i niepowtarzalności, skłaniamy się ku przedmiotom i sprzętom wyróżniającym się spośród masowo produkowanych. Dzięki temu w naszych oczach zyskują stylizowane aranżacje, w których bardzo chętnie wykorzystuje się stare meble, delikatnie odnowione, ale jednocześnie ze śladami użytkowania. Dużym zainteresowaniem cieszą się meble rustykalne, niezwykle stylowe i efektowne, świetnie komponujące się z nowoczesnym designem.

Jak stworzyć klimatyczne wnętrze

Wykorzystanie mebli rustykalnych nadaje wnętrzu bardzo wyjątkowy styl i klimat, często bardzo niewielkim kosztem. Taki sposób urządzania wnętrza bardzo chętnie wykorzystuje stare meble z naszych piwnic i strychów, które po niewielkiej renowacji świetnie spełniają wytyczne stylu rustykalnego również w aranżacjach łazienkowych. Poprzecierane blaty, spękana farba czy niedomalowania nadają meblom rustykalnym charakter i wyjątkowość, dzięki nim wnętrze zdobywa zupełnie nowe oblicze. Czasem stare krzesło czy stolik do kawy mogą odmienić cały wystrój mieszkania, sprawiając że stanie się ono przyjemniejsze i przytulniejsze.

Meble rustykalne dają nam wiele ciekawych możliwości, nie tylko pod względem dekoracji wnętrza, ale także w kwestii wykorzystania tego, co już posiadamy. Wystarczy odrobina naszych chęci i umiejętności, a czasem rada i wsparcie kogoś, kto się na tym zna, i możemy uzyskać naprawdę niepowtarzalny efekt. Pomysłów możemy szukać choćby na witrynie meblerustykalne.blogspot.com, gdzie znajdziemy wiele ciekawych inspiracji aranżacji z wykorzystaniem mebli rustykalnych. Wyjątkowe aranżacje kuchni, łazienki i salonu z pewnością przyciągną uwagę i wzbudzą zachwyt, na pewno znajdziemy wśród nich coś co wkomponuje się w nasze wnętrze. Wystarczy jeden element czy przedmiot, a nasze mieszkanie zyska wyjątkowy styl i  klimat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *