Sypialnia z mocnym akcentem

Sypialnia, to miejsce, w którym stawiamy na intymność, spokój i przytulność. Dlatego często króluje w nich jednostajność, a nawet minimalizm form i kolorów. Najczęściej wybieramy tylko niezbędne meble w jasnych i ciepłych kolorach. Jedynym szaleństwem, które pojawia się w naszych alkowach, to kolorowa pościel, firany czy tapeta na ścianie. Z pewnością jest to dobre rozwiązanie, szczególnie w pokoju, w którym odpoczywamy i nabieramy sił, ale czasem i tutaj warto poszaleć i zaryzykować jakiś mocniejszy akcent meblowy.
Eksperymentowanie w aranżacji wnętrz jest jak najbardziej na topie, warto więc zastanowić się czy w naszej sypialni nie przydałby się jakiś meblowy akcent, dzięki któremu wnętrze zyska zupełnie nowy wymiar. Krzesło, czy fotel w stylu  francuskim, a do tego w intensywnym kolorze, świetnie urozmaici wnętrze sypialni urządzonej w delikatnej, jasnej kolorystyce. Czarna komoda, a może toaletka, w stylu rokoko doda szyku  i stylu każdej sypialni. Tego typu meble, na pewno sprawdzą się pod względem estetycznym, ale także funkcjonalnym.
Najczęściej stylowy akcent pojawia się we wnętrzach nowoczesnych, gdzie rzeczywiście sprawdza się rewelacyjnie, a przy tym najprościej uzyskać efekt zaskoczenia. Stylowy mebel w połączeniu z nowoczesnym designem, prezentuje się oryginalnie i wyjątkowo. Na takim tle, stylizowane krzesło czy komoda, wyglądają ekskluzywnie, ale nie krzykliwie czy ekstrawagancko.  Oczywiście można połączyć różne style, zupełnie inne, ale tutaj należy zachować rozwagę, bo nie trudno uzyskać efekt kiczu, a ten nie jest zbyt pożądany, także w sypialni. Bezpieczniej wykorzystać jeden kontrastowy mebel, który nie wprowadzi chaosu do wnętrza i w żaden sposób  nie będzie przeszkadzał.
Wśród oferowanych stylowych mebli, z pewnością znajdziemy coś co przykuje naszą uwagę, a przy tym będzie wyjątkowym dopełnieniem wystroju alkowy. Naprzeciw takim poszukiwaniom wychodzi również ArtDecor24, który w swej ofercie ma meble idealnie sprawdzające się jako mocny akcent do sypialni. Poniżej zdjęcia kilku z nich, a także inne ciekawe pomysły na wystrój stylowej sypialni. Życzę udanych poszukiwań i wymarzonych metamorfoz sypialni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *