Świętujemy Dzień Babci i Dziadka z ArtDecor24

„Tak wiele nas nauczyliście,
tak wiele uśmiechu nam daliście,
na spacery z nami chodziliście,
kiedy byliśmy jeszcze mali.
Do snu nuciliście piosenki,
byliście zawsze blisko nas
więc podziękować Wam, Babciu i Dziadku
za to wszystko chcemy. „

Niektórzy twierdzą, że rodzice są od wychowywania, natomiast do Dziadków należy rozpieszczanie, ale nie do końca tak jest. Oczywiście, Babcia i Dziadek, bardzo chętnie rozpieszczają swoje wnuki,  ale najczęściej to Oni zajmują się nami na co dzień, więc ich wkład w nasze wychowanie jest ogromny.  Pokazują nam uroki życia  i problemy z nim  związane. Uczą jak żyć, jak dokonywać odpowiednich wyborów, a przede wszystkim otaczają nas wielką miłością.
21 i 22 stycznia, to dni, kiedy możemy podziękować za ich ciepłe uczucia i dobroć. Bardzo chętnie korzystamy z tej okazji i składamy naszym Babciom i Dziadkom życzenia, wręczamy upominki. Chcemy by prezenty na Dzień Babci i Dziadka były nietuzinkowe, oryginalne. Nie idźmy zatem na łatwiznę ! Zamiast darować im kolejną parę skarpet, krawat czy apaszkę, warto się rozejrzeć i poszukać czegoś, co ich zaskoczy i ucieszy. Pamiętajmy, że dając komuś prezent, pokazujemy nasze uczucia i stosunek do tej osoby.
W ofercie ArtDecor24 znajduje się całe mnóstwo wyjątkowych  prezentów na Dzień Dziadka i Babci. Z pewnością uda się wśród nich znaleźć coś niebagatelnego dla każdej Babci i dla każdego Dziadka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *