Świętuj dzień Taty z ArtDecor24 !

Z każdym rokiem Dzień Ojca nabiera coraz większego znaczenia. Jeszcze kilka lat temu nieznany i zapominany, dzisiaj na stałe został wpisany w polski kalendarz.

Na świecie obchodzony jest już od 100 lat, a pierwszy raz świętowano go w dniu 19 czerwca 1910 roku. Z inicjatywą tego święta wystąpiła Sonora Louise Smart Dodd, która w ten właśnie sposób chciała podziękować swojemu tacie, którego uważała za niezwykłego człowieka.

O dacie 23 czerwca pamiętamy i chcemy ją w szczególny sposób celebrować. Gdy tylko się zbliża, wszystkich ogarnia potrzeba zakupu pewnego upominku, symbolizującego miłość i szacunek do naszych ojców.  Pomysłów na upominek na Dzień Taty może być nieskończenie wiele. Najbardziej popularnymi i niestety wyjątkowo szablonowymi są te w postaci różnych części garderoby – krawaty, skarpetki, koszule, paski. Takich upominków niekiedy nie trzeba odpakowywać, by wiedzieć, co kryje kolorowa torebka. Czasem jednak uciekając od banału, by nie kupować tych samych upominków co roku, wymyślamy inne podarunki. Chyba warto choć raz zrobić niespodziankę, która jest w stanie zaskoczyć i wzruszyć ?

Na taką właśnie okoliczność ArtDecor24 przygotował kilka pomysłów na oryginalny i wyszukany prezent dla taty. Oto nasze propozycje :

Życzymy udanych zakupów i uśmiechów na twarzach naszych ojców w dniu ich święta ! Wszystkiego najlepszego wszystkim tatom życzy również ArtDecor24 !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *