Stylizowany detal w minimalistycznym wnętrzu – siedziska w stylu Ludwika XVI

W nowoczesnych aranżacjach wnętrz króluje minimalizm, ale nie oznacza to, że w ogóle nie pojawiają się w naszych wnętrzach jakieś mocniejsze akcenty. Chętnie sięgamy po stylizowane przedmioty, które swym wyjątkowym charakterem dodają aranżacji stylu i szyku. Należą do nich na pewno niezwykłe siedziska w stylu Empire, które dzięki zróżnicowaniu pod względem formy, koloru, czy zdobień, wnoszą do wnętrz odrobinę luksusu, a nawet przepychu.
Bogato zdobione fotele w kolorach złota, czerwieni i wielu innych, cieszą nie tylko oczy, ale są również bardzo wygodne. Wnętrze zyskuje dzięki nim zupełnie nowe oblicze. Ciekawą formę, stanowią także szezlongi, które do niedawna uznawane za relikty przeszłości, dzisiaj coraz częściej zdobią nasze mieszkania. Tradycyjny kształt, połączony z oryginalną kolorystyką, tworzy przepiękne i wygodne kompozycje.
Swym wyglądem, uwagę również przyciągają stołki i sofki. Nieco mniejsze, łatwiej odnajdują swoje miejsce w salonach, sypialniach, a także gabinetach i przedpokojach. Przy tym stanowią oryginalny dodatek urozmaicający każdą aranżację.
Francuski styl, wprowadza do wnętrza bardzo specyficzny klimat. Dzięki takim mocniejszym akcentom, każde wnętrze zyskuje na pewno na wyrazistości.

Poniżej kilka propozycji z oferty ArtDecor24, pochodzące z najnowszej dostawy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *