Słodkie lenistwo

Najlepiej wypoczywamy w swoim domu lub mieszkaniu, co do tego niema chyba wątpliwości !

Nasze cztery kąty to oaza ciszy i spokoju po ciężkim dniu pracy i miejsce gdzie wszystko mamy pod ręką. Wypoczynkowi w naszym domu sprzyjają również, a może przede wszystkim najważniejsze meble w salonie –  stylowa sofa, wspaniały fotel, niepowtarzalny szezlong czy piękny stołek – gondola.

Fotel to najbardziej domowy mebel, a więc nie może go zabraknąć w naszych domach. Można się w nim zdrzemnąć, zasiąść z filiżanką kawy albo ciekawą książką. Powinien więc dobrze prezentować się we wnętrzu i, przede wszystkim, być wygodny.

Sofa to królowa wygody – warto ją mieć i wypada, ponieważ to najważniejszy mebel w każdym domu. Jej ponadczasowa elegancja sprawia, że świetnie pasuje do wnętrz urządzonych w różnych stylach, np. romantycznego czy nowoczesnego.

Podobnie sytuacja wygląda jeśli chodzi o szezlong. Niespotykany kształt, miękkie siedzisko i oparcie sprawiają, że leżanka to mebel niezwykle komfortowy i modny –  nie tylko cieszy oko, ale także schlebia próżności !

Stołek natomiast zagościł w naszych domach i salonach od niedawna. Oryginalna konstrukcja i miękka poducha powodują, że stołek spokojnie może zastąpić pufę i pasuje do każdego wnętrza w domu jako samodzielne siedzisko.

Odpoczynek, krótka chwila z gazetą, długi seans filmowy czy rodzinne spotkanie – wszystkie te zajęcia wymagają komfortu, który zapewnić nam mogą tylko niezwykle wygodne i dobrze zaprojektowane meble stylowe. Takie właśnie meble w swojej ofercie posiada ArtDecor24. Oto kilka naszych propozycji :

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *