Rustykalna łazienka

Bezpretensjonalna elegancja to myśl przewodnia aranżacji każdego salonu kąpielowego. To tu spotykają się perfekcyjnie dopracowane szczegóły, a uwaga zwrócona na detal nie zakłóca prostoty, która właśnie w rustykalnej łazience znajduje swój wyraz – tak jak na stylowe wnętrze przystało !

Wchodząc do takiego pomieszczenia od razu przenosimy się w inny wymiar, który wyznaczają meble i dekoracje stylizowane na te z minionej epoki. Niebanalne wykończenie, ślady mające symulować wcześniejsze użytkowanie, idealnie harmonizujące z całością detale i dodatki świadczą o niepowtarzalnym, rustykalnym charakterze wnętrza.

Wyżej wspomniany styl rustykalny stał się w ostatnich latach niezwykle popularny. Propaguje zwrot w stronę natury i prostoty, ale zarazem przytulności i szlachetnej swojskości, które wprowadzają ciepły i wręcz sielankowy nastrój do każdego wnętrza.

Z tych właśnie względów sklep ArtDecor24 oprócz całej kolekcji mebli rustykalnych, które również świetnie pasują do stylowego salonu kąpielowego, zdecydował się na wzbogacenie swojego asortymentu o różnego rodzaju dodatki i dekoracje do łazienki. Oto kilka z nich :

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *