Psiakość! Ale nowość!


Już w pierwszych słowach chciałabym przeprosić Wszystkich, którzy poczuli się zniesmaczeni tytułem, ale kiedy zaprezentuję Państwu, jakie nowości ma swojej ofercie ArtDecor24, na pewno mnie Państwo zrozumieją.
Niespotykane lampy z pięknymi podstawami to jeden z najbardziej charakterystycznych elementów naszego sklepu. Od niedawna na naszej wystawie, a co za tym idzie i w ofercie, znaleźć można kilka lampek, którym towarzyszą mopsy i jedną z buldogiem. Ten ostatni, podobnie jak jeden z naszym mopsów, utrzymany jest w neutralnej kolorystyce. Ciemnoczekoladową powierzchnię figury urozmaicono jaśniejszymi przetarciami. Uwagę przykuwają ogromne łapy psa. Dzięki kolorystyce lampa może zostać wykorzystana nawet w kolonialnym gabinecie. Jednak największe zainteresowanie wzbudzają lampki z mopsami-pasjonatami. Mops-cyklista w staromodnym kasku, chustce i goglach, mops w koronie i mops-meloman w dużych słuchawkach to podstawy lampek, które sprawdzą się zarówno w sypialni jak i pokoju dziecięcym.

Figurki z psami to ciekawa dekoracja i doskonały pomysł na prezent dla wszystkich, którzy uwielbiają psy. Gwarantuję, że podarowanie kobiecie, która kocha psy, figurki płowego mopsa w spódnicy baletnicy na pewno wywoła uśmiech. Dla mężczyzny lepszym wyborem będzie piaskowy mops z czarną maską, słuchający muzyki.

Psy są również głównymi bohaterami nowych podpórek do książek. Jak można się już domyślić na jednej parze widzimy… oczywiście – mopsy. Te sympatyczne psy zostały ukoronowane i siedząc wyciągają przednie łapki, aby trzymać książki. Dla osób, które wolą duże rasy psów także mamy propozycję, a mianowicie podpórki wzbogacone o figuralne przedstawienie chartów. Utrzymane w kolorze zbliżonym do lampy z buldogiem, aż kuszą o stworzenie całej kolekcji dekoracji z psami w eleganckim stylu. Lampka, figurka i podpórki to doskonały pomysł na jej początek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *