Porcelana wizytówką naszego domu

Porcelana od zawsze budzi powszechny zachwyt, nie tylko swoją delikatnością, ale i wytrzymałością na wysokie temperatury, a także, a może przede wszystkim swoim niepowtarzalnym urokiem. Może ona nadać niepowtarzalny klimat naszym domom i mieszkaniom oraz sprawić, że wszystkie organizowane w nim spotkania zapadną naszym gościom na długo w pamięci.

Twórcy pięknej ceramiki wciąż jeszcze potrafią nas zaskakiwać, mimo iż receptura porcelany wynaleziona została kilkaset lat temu. Porcelana, jaką znamy dziś, powstała w Chinach w XIV wieku, a sekret jej produkcji był bardzo długo strzeżony. Aż do XVII wieku, Europejczycy skazani byli na jej import. Dopiero w 1709 roku miśnieński alchemik, J. F. Boettger, odkrył tajemnicę wypalania porcelany, co wpłynęło na jej niezwykłą popularność nie tylko na naszym kontynencie.

Porcelana jest najlepszą wizytówką każdego domu – świadczy o naszym dobrym guście, który na pewno wszyscy zauważą.  Kojarzy się również z odświętnością danego spotkania i podkreśla, że dane spotkanie jest dla nas ważne. Każdy przyjmując gości w swoim domu bądź mieszkaniu pragnie ich ugościć jak najlepiej potrafi. Chcemy, aby ich doznania kulinarne i estetyczne na długo pozostały w pamięci, a każde przyjęcie, jakie sami będą organizować w przyszłości przywoływało wspomnienia z naszego.

ArtDecor24 ma przyjemność przedstawić najnowszą kolekcję przepięknej porcelany, która jest już dostępna i czeka na nabywców w naszym sklepie internetowym. Oto kilka naszych propozycji :

Zapraszamy do zakupu !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *