Piękne fotele w stylu Glamour

Niedawno ofertę naszego sklepu wzbogaciliśmy o zniewalającą kolekcję foteli barokowych w stylu Glamour.

Miłośników nowoczesnego wystroju, którzy pragną odświeżyć wnętrza swych domów i wnieść do nich „kapkę” barokowego przepychu zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą kolekcją.

Dzięki takim niebotycznym dodatkom wystrój naszych domów zaskoczy niejednego gościa. Poza tym w stylowy i funkcjonalny sposób połączy styl nowoczesny ze stylem barokowym, który w ostatnich latach stał się  światowym trendem. Dekoratorzy oraz projektanci zachęcają do nietypowych połączeń, które łamią wszelkie zasady i  rutynę.  Barokowe wnętrze charakteryzuje się przede wszystkim klasycznym pięknem, bogato zdobionymi ornamentami. Barok jest urzekającą epoką obfitującą zarówno w  formy, kolory, faktury.  Ważny jest tu każdy szczegół.  Fenomenalne dodatki stanowią dekoracyjne tkaniny, złote świeczniki i masywne meble.Dziś każdy może sobie pozwolić na królewskie wnętrze, powalające przepychem i dostojnością.

Nasza kolekcja  Glamour utrzymana jest w intensywnych kolorach czerni, bieli i fioletu.  Meble wykonane są współcześnie, inspirowane XVIII-wiecznym wzorem. Oto kilka z nich.

4 Comments
  1. piękny design barokowy, tylko te srebrne obicia wolałabym w kolorze naturalnego drewna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *