Nowy styl wkracza na salony – Shabby Cottage

Jesteśmy dumni z faktu, iż możemy zaprezentować naszą najnowszą kolekcję mebli i dodatków shabby cottage. Jest to mieszanka różnych stylów, które istnieją już w naszej ofercie. Dotąd pojawiające się w naszym sklepie kolekcje, takie jak rustykalna, shabby chic oraz vintage, wzbogacone zostały o nutkę stylu cottage.

Najnowszą kolekcję nadal charakteryzują klasyczne formy, liczne przetarcia oraz przebarwienia. Meble wyglądem przypominają stare i używane przez pokolenia, mimo iż są całkowicie nowe. I tu właśnie wkracza odrobina stylu cottage, jednego z najpopularniejszych stylów w dekoratorstwie w ostatnich latach, ze względu na swoją lekką i przyjemną dla oka formę. W przeciwieństwie do nazwy stylu cottage, oznaczającego chatę, chałupę, dom wiejski, meble w tym stylu mogą bez problemu ozdabiać niemal każde wnętrze od nowoczesnych domów na obrzeżach miasta po niewielkie miejskie mieszkanka. Styl cottage w nowych meblach przejawia się głównie w prostej formie mebli oraz przyjemniej, stonowanej kolorystyce zarówno całych mebli, jak i obić siedzisk. Ważną cechą naszych nowych mebli jest ‚lekkość”, oprócz jasnych, stonowanych kolorów nie są one przeładowane zdobieniami, nie sprawiają również wrażenia masywnych, ciężkich mebli.

W naszej ofercie nowej kolekcji znajdują się różne meble oraz dodatki. Jeśli chodzi o umeblowanie to posiadamy 2 rodzaje przepięknych sekretarzyków, większy – idealny do obszernego gabinetu oraz mniejszy – idealnie wkomponuje się w najmniejsze wnętrze. Do tego dochodzą dwa rodzaje komódek, jedna pękata z samymi szufladkami, druga smuklejsza, przypominającą konsolkę telefoniczną. W skład kolekcji wchodzi także półokrągła konsolka przyścienna z jedną szufladką. Nie wspominając o kilku rodzajach krzeseł i foteli kolekcję wieńczy wysoka witryna z szybą. Jeśli natomiast chodzi o dodatki, to są to utrzymane w tej samej tonacji i kolorystyce ramki na zdjęcia, wieszaki na klucze oraz przepiękne okrągłe lustra w formie okna.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników wnętrz utrzymanych w stylu rustykalnym do zapoznania się z nową ofertą naszego sklepu.

Oto kilka mebli i dodatków z najnowszej kolekcji :

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *