Nasze Inspiracje: Łazienka w Wielkim Stylu

klasyczna-łazienka-z-elementami-stylu-glamour

źródło: pinterest.com

Łazienka to miejsce szczególne w każdym domu. Odznacza się intymnością, podobnie jak sypialnia, ale jednocześnie jest dostępna dla wszystkich, zarówno domowników, jak i gości – tak jak salon. Wydawać by się mogło, że wprowadzenie do niej wyrazistej stylizacji jest trudne, szczególnie jeśli nie interesują nas ultranowoczesne aranżacje. Jednak te fotografie pokazują, że nic nie jest niemożliwe.

ArtDecor24.pl przygotował kilka propozycji, które pozwolą Państwu w prosty sposób wprowadzić ten niecodzienny styl, z pogranicza retro i glamour, do każdej łazienki. Niezależnie od tego, czy w Państwa łazience znajduje się wanna, właśnie taka na lwich nóżkach, a może zabudowana i wykończona mozaiką, czy też prosty prysznic, na pewno znają Państwo dylematy, jakie towarzyszą trudnym wyborowi umywalki. Nie ulega wątpliwości, że powinna ona być przede wszystkim praktyczna. Nie oznacza to jednak, że nie może być ona zarazem piękna. Doskonałym przykładem jest umywalka osadzona na wspaniałej konsoli z wbudowanym kranem. Całość została utrzymana w stylu vintage, który należy obecnie do czołówki trendów wnętrzarskich. Nad tak okazałą konsolą najlepiej będzie umieścić lustro wklejane w ścianę. Jeśli takie lustro nie zaspakaja oczekiwań i wydaje się zbyt skromne lub poszukują Państwo wyszukanego lustra które miałby odwrócić uwagę do klasycznej umywalki – jesteśmy na to przygotowani. Lustro z okrągła taflą, osadzone w ramie zainspirowanej XVIII-wiecznym wzorem, zachwyci wszystkich Państwa gości. Misterne zdobienia i figurki amorków sprawiają, że wysokie na metr lustro, nie tylko umożliwia wygodne przeglądanie się, ale jednocześnie rozjaśnia wnętrze kolorem złota i alabastru.

Dla tych, którzy marzą o czymś więcej w swojej łazience, doskonałym uzupełnieniem będzie konsola z blatem, który podobnie jak przy umywalce, został wykonany z marmuru. Towarzyszące jej ogromne lustro nie tylko wprowadzi do Państwa łazienki szyk rodem z Wersalu, ale jednocześnie pozwoli optycznie zwiększyć przestrzeń. Prezentowana konsola stała się dla wielu naszych klientów alternatywą dla toaletki, na którą brakowała już miejsca.

Jak sami Państwo widzą, nie potrzeba zrywać płytek i wykładać całej łazienki marmurem, żeby poczuć się w niej iście po królewsku. Wystarczy okazałe lustro, piękna umywalka, osadzona na marmurowym blacie lub zachwycająca konsola z bogatymi zdobieniami. Wszystko to, a także wiele więcej, znajdą Państwo w naszym sklepie na www.artdecor24.com.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *