Nasze Inspiracje: Kobiecy Kącik Biurowy

http://deko-rady.pl/wp-content/gallery/domowe-biuro/domowe_biuro.jpg

Kobieta, która prowadzi własny biznes lub zajmuje wysokie stanowisko w dużej firmie nie dziwi już nikogo. Coraz więcej kobiet decyduje się na godzenie pracy zawodowej z rolą żony i matki. Czasy rezygnacji z rodziny na rzecz kariery zawodowej odchodzą do lamusa. Nic nie ułatwia tej decyzji tak, jak możliwość pracy w domu. Aby czas poświęcony obowiązkom zawodowym był wykorzystany na 100% trzeba mieć gabinet lub przynajmniej kącik biurowy, który pomoże zorganizować wszystkie zadania, a jednocześnie będzie cieszył oko.

8767f_mieszkanie-zdjecia_1_jpg_gabinet-w-domu-7_main

http://www.e-mieszkanie.pl/a/8767,pomysl-na-biuro-w-domu/0/8,romantyczne-wnetrza

Najważniejsze jest oczywiście biurko. W przypadku, kiedy nie mówimy o oddzielnym pomieszczeniu, które można nazwać gabinetem, warto zastanowić się na innym rozwiązaniem. Mam na myśli sekretarzyk, który zajmuje mniej miejsca niż standardowe biurko, ale umożliwia wygodne korzystanie z laptopa i prowadzenie notatek, czy korespondencji.

Nawet najpiękniejsze biurko czy sekretarzyk nie znaczy nic, jeśli nie mamy na czym przy nim usiąść. Siedzisko powinno z nim współgrać nie tylko ze względu na dostosowanie wysokości siedziska do blatu i szerokości rozstawu nóg, ale także ze względu na styl wykonania. Do stylu vintage i wykończenia w stylu shabby chic najodpowiedniejsze będzie proste drewniane krzesło. Jednak dla kobiet, które nie boją się odrobiny ekstrawagancji i chcą poczuć się po królewsku doskonałym rozwiązaniem będzie siedzisko w stylu barokowym lub rokoko.

Jeśli obok plików w formie elektronicznej bizneswomen towarzyszy wiele dokumentów w tradycyjnej, papierowej formie, potrzebny będzie jeszcze regał lub komoda. W ofercie ArtDecor24.pl znaleźć można wiele różnych stylowych szafek, regałów i komód. Jasna kolorystyka, delikatne snycerskie zdobienia i fantazyjna linia sprawiają, że meble są równie piękne, co praktyczne.

Niezbędnym dodatkiem do biurowego kącika jest lampka, którą postawimy na blacie. W nowościach ArtDecor24.pl znalazły się piękne lampy bankierskie w stylu Belle Epoque. Już wkrótce pojawią się kolejne – z białymi kloszami, które idealnie pasują do kobiecego miejsca pracy.

Dla podkreślenia niezwykłego charakteru miejsca zadedykowanego kobiecie, która potrafi połączyć życie rodzinne i zawodowe, warto na ścianie lub blatach szafek i komód umieścić ramki ze zdjęciami najbliższych. Stylowe ramki, podobnie jak piękny przycisk do papieru to doskonały pomysł na prezent z okazji Mikołajek lub Bożego Narodzenia. Dzięki ofercie ArtDecor24.pl na pewno każdy znajdzie prezent idealny dla kobiety, która radzi sobie zarówno w biznesie, jak i domu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *