Najpiękniejsze prezenty gwiazdkowe

150446_boze-narodzenie-zlote-bombki-prezent

Rozpoczynający się weekend to zdecydowanie ostatni dzwonek na zakup prezentów pod choinkę. Jeśli wciąż się zastanawiacie, co wybrać, przygotowaliśmy dla Państwa kilka propozycji.

Anioły i aniołki. Mieszkańcy Niebios kojarzą się z Bożym Narodzeniem, bo to oni mieli śpiewać „Gloria” oznajmiając pasterzom narodzenie Jezusa. Na przestrzeni wieków ukształtowało się wiele wyobrażeń na temat tego, jak mieli oni wyglądać. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno barokowe figurki Puto, urocze amorki, ale także pełne nostalgii anioły w stylu secesyjnym. Figurki o optyce alabastru i piaskowca wpasują się niemal do każdej aranżacji wnętrza. Dla tych, którzy cenią sobie elegancję, doskonałym pomysłem na prezent będzie jeden z aniołów z kolekcji Veronese.

Porcelanowa filiżanka lub kubek. To doskonały prezent, zarówno dla mężczyzny, jak i kobiety. Piękny, a zarazem praktyczny kubek czy filiżanka sprawi, że każda herbata będzie stanowić wyjątkową chwilę relaksu po ciężkiej i stresującej pracy. Poranna kawa w filiżance z pięknym dekorem to nie tylko sposób na pobudzenie. Wspaniała oprawa „małej czarnej” pomoże wprowadzić się w dobry nastrój, który uczyni każdy dzień lepszym.

Ramki na zdjęcia. Pamięć o ukochanych osobach i najpiękniejszych chwilach w życiu pomagają nam zachować fotografie. Kiedyś trzymane przede wszystkim w albumach, a dziś w formie cyfrowej, nadal spełniają tą samą rolę. Prezent w postaci ramki sprawi, że ulubione zdjęcia znajdą swoje miejsce w widocznym miejscu: na blacie regału lub komody, na półce lub na ścianie. Stylowa ramka nie tylko umożliwia częsty kontakt z przeszłością, ale jednocześnie stanowi piękną dekorację salonu, sypialni, czy gabinetu. Ramka na zdjęcie to najlepszy prezent dla osoby o nostalgicznym usposobieniu.

Figurki, ramki, porcelana… to tylko kilka pomysłów na udany prezent bożonarodzeniowy. Wszystkich, którzy do tej pory nie zdecydowali się, co wybrać, ArtDecor24.pl zaprasza do swojego sklepu stacjonarnego. W przedświąteczny wtorek czekamy na Państwa do 17:30, a w pozostałe dni od 8:00 do 16:00 (w Wigilię sklep nieczynny).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *