Na górze róże, na dole fiołki …

Wątek kwiatów pojawiał się na naszym blogu już nieraz i na pewno jeszcze wiele razy się pojawi. Kwiaty to jedyna rzecz niezmienna w naszych domach i ogrodach – były w nich od zawsze i zawsze będą !

Kwiaty wykorzystywane są w naszych domach oraz mieszkaniach przede wszystkim w celach ozdobnych.  Stanowią źródło wrażeń estetycznych. Szczególnie cenione są te z okwiatem okazałym pod względem wielkości i barwy, wonne, o oryginalnym kształcie. Czasem o walorach estetycznych stanowi nie tyle kwiat co cały kwiatostan lub listki. Popularnymi kwiatowymi krzewami ozdobnymi są: lilak, forsycja, głóg, róża, a roślinami zielnymi o ozdobnych kwiatach są m.in.: tulipany, mieczyki, goździki, fiołki, chryzantemy.

Czy to róża czy fiołek, każdy kwiat musi mieć swoje miejsce ! Idealnym i niezwykle stylowym rozwiązaniem na rozmieszczenie kwiatów w domu jest zastosowanie kwietników, które również nadają się na taras, bądź do ogrodu, ze względu na swoją odporność na warunki atmosferyczne. ArtDecor24 przygotował bogatą ofertę kwietników i dekoracji ogrodowych, z której każdy miłośnik ogrodnictwa znajdzie coś dla siebie. Oto kilka naszych propozycji :

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *