Mikołajki 2017 – pomysły na upominki

982036-Pprezent-mikolajkowyZa nieco ponad dwa miesiące Mikołajki. Najwyższa pora pomyśleć o prezentach. Wybór podarków na Mikołajki można potraktować jako rozgrzewkę przed świętami Bożego Narodzenia. Co wybrać, żeby sprawić radość, a jednocześnie nie zabierać sobie szansy na jeszcze większą niespodziankę pod choinkę? Oto kilka propozycji.

Ramki na zdjęcia to prezent, który wydaje się już zupełnie niemodny. Ale czy na pewno tak jest? Wszyscy lubią zdjęcia, które przypominają o najpiękniejszych chwilach w życiu i o ludziach, których kochamy. Jeśli 6 grudnia wręczymy bliskiej osobie takie zdjęcie w stylowej ramce, to nasz prezent na pewno nie zostanie uznany za banalny.

Kobiety uwielbiają biżuterię. Im więcej jej posiadają, tym bardziej potrzebują miejsca, w którym będą mogły ją przechowywać w należytym porządku. Planujesz wręczyć ukochanej naszyjnik lub kolczyki w wigilijny wieczór? Przy okazji Mikołajek możesz ją nieświadomie przygotować na ten prezent. Jak? Podaruj szkatułkę lub stojak na biżuterię. Piękne szkatułki i stojaki ułatwiają zachowanie ładu w błyskotkach, a jednocześnie stanowią wspaniałą dekorację sypialni, a nawet salonu.

Dla miłośników dobrej kawy i herbaty trudno o lepszy prezent, niż kubek lub filiżanka z porcelany. Warto poszukać takich, które będzie zdobić piękny wzór, a jeszcze lepiej – indywidualny kubek z nadrukiem wybranym specjalnie dla bliskiej osoby! Takie upominki wspomina się najdłużej i z największym sentymentem.  Tanie drukowanie tego typu nadruków oferują niektóre drukarnie internetowe, m.in poznański OpenPrint. Możesz wybrać zarówno zdjęcie, które zostanie umieszczone na kubki, jak również dowolny tekst. Ogranicza cię tylko wyobraźnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *