Ludzie listy piszą …

Ludzie zejdźcie z drogi, bo listonosz jedzie
Ciężka jest od listów torba listonosza dziś (…)

Ludzie listy piszą, zwykłe, polecone
Piszą, że kochają, nie śpią lub całują cię (…)

To słowa znanej chyba nam wszystkim piosenki Skaldów.

W dzisiejszych czasach coraz rzadziej piszemy tradycyjne listy. Na dobre już wkroczyliśmy w erę informacyjną – sprawniej się komunikujemy poprzez telefony komórkowe i komputery, co nie znaczy jednak, że lepiej się rozumiemy. Choć słowo pisane może nie przetrwać próby czasu, to zdarza się, że jest wieczne. Listy, przechowane głęboko w szufladzie lub w kufrze na strychu, potrafią odsłonić nowy wymiar relacji pomiędzy bliskimi ludźmi. Odczytywane po latach, listy potrafią mocno ekscytować i wciągać czytelnika – autentyzmem uczuć, emocjami, żywym językiem.

Na szczęście nie wszyscy dali się zwariować poczcie elektronicznej, różnego rodzaju komunikatorom czy naszej klasie. Pozostaje garstka tych, którzy czerpią niezwykła przyjemność z tradycyjnej korespondencji. Oprócz listów często wysyłamy i otrzymujemy także kartki pocztowe czy to z wakacji, czy z różnego rodzaju okazji. Doręczana jest do nas również cała masa listów urzędowych oraz rachunków, a czasem i gazet.

W związku z tym niezbędną rzeczą w naszych domach jest stylowa skrzynka na listy oraz gazety. ArtDecor24 w swojej ofercie posiada przepiękne i jedyne w swoim rodzaju skrzynki. Są niezwykle dekoracyjne i wykonane z żeliwa, co sprawia, że są odporne na warunki atmosferyczni i gwarantuje bardzo długie użytkowanie. Do każdej skrzynki dołączone są dwa kluczyki. Oto nasza propozycja :

Te i wiele innych modeli oraz kolorów skrzynek na listy znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym. Życzymy udanych zakupów !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *