Kilka drobiazgów na jesienne wieczory

Kiedy za oknem coraz szybciej zapada zmrok, a do tego przeważnie deszcz i wiatr, warto poprawić sobie nastrój, choćby niewielką metamorfozą mieszkania. Kilka drobiazgów na pewno nie zrujnuje naszego budżetu a sprawi, że nasze domy zyskają niezwykle przytulny i stylowy klimat, dzięki któremu jesienna chandra nas nie dopadnie.
Lampa w stylu safari, której podstawę stanowi zebra, nie tylko rozjaśni ponure dni, ale przypomni też niezwykłe wakacyjne przygody. Kolorowa maska wenecka wprowadzi do każdego wnętrza odrobinę tajemniczości i niezwykłości, a stylizowana ramka na zdjęcia pomoże wyeksponować najważniejsze wydarzenia, nie tylko z urlopu.
Każde wnętrze zyska niepowtarzalny styl z zegarem kształtem przypominającym angielską budkę telefoniczną, czy też z zegarem, którego tarczę tworzą tablice rejestracyjne z różnych amerykańskich stanów. Tego rodzaju akcenty dodadzą aranżacji oryginalności i niebanalności. Natomiast pikowana narzuta, z pewnością przyda się na chłodne wieczory, a naszej sypialni doda staroangielskiego szyku.
Wszystkie te i wiele innych nietuzinkowych, a przy tym stylowych artykułów znaleźć można w ofercie ArtDecor24.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *