Kiedy nie chcemy stawiać życia na głowie

Wielu z nas boi się wszelkich zmian i modyfikacji. Unikamy wszelkiego zbędnego zamieszania, które miałoby w jakikolwiek sposób wpłynąć na nasze funkcjonowanie, dlatego widmo remontu kojarzy nam się z najgorszym koszmarem. Poszukujemy więc sposobów na uniknięcie tegoż problemu, co dzisiaj nie powinno sprawić nam większych kłopotów. Wokół nas pojawia się tak wiele możliwości, z których możemy spokojnie korzystać. Nie ważne czy zmieniamy siebie, czy raczej odnawiamy mieszkanie, wystarczy tylko się rozejrzeć. Zmieniające się wciąż trendy podsuwają nam co rusz nowe pomysły, sami tylko mamy zdecydować, czego tak naprawdę poszukujemy.

Mały wieszak, duża zmiana

Wystarczy niewielki drobiazg, czy delikatna modyfikacja, które nie przewrócą naszego życia do góry nogami a osiągniemy wymarzony cel. Weźmy takie, wydawałoby się banalne, wieszaki na ręczniki czy ubrania. Niby zwykłe drobiazgi, które rzeczywiście są potrzebne i ułatwiają nam codzienne czynności, przez co przestajemy je zauważać, a przecież one też mogą wpłynąć na wygląd aranżacji. Bardzo ciekawym pomysłem na urozmaicenie wnętrza kuchni czy łazienki, są wieszaki w stylu prowansalskim. Efektownie ozdobione, wykonane w precyzyjny sposób i niezwykle urokliwe, wkomponują się w każdy wystrój wnętrza, nadając mu stylowego charakteru.
Wielką zaletą wieszaków w stylu prowansalskim, jest ich prostota, ale połączona z oryginalnością. W sklepie Artdecor24, znajdują się na przykład wieszaki, których główną ozdobą są malowane tabliczki, przedstawiające motywy kwiatowe, utrzymane w dość stonowanej kolorystyce świetnie komponują się z każdym wystrojem łazienki. Na pewno ciekawie zaprezentują się w dość chłodnej skandynawskiej, chłodnej aranżacji, gdzie będą świetnym akcentem podkreślającym klimat wnętrza, ale i w bardziej sielskiej i ciepłej kompozycji, gdzie będą niepowtarzalnym dopełnieniem projektu.
Styl prowansalski zdobywa coraz większe zainteresowanie, bardzo chętnie wykorzystuje się jego elementy do dekoracji wnętrz. Dzięki temu, że w większości są to przedmioty jak najbardziej użytkowe, mamy więcej możliwości tworzenia niebanalnych i ciekawych aranżacji. Jak widać mały drobiazg może wiele zmienić, a przy tym unikniemy zbędnych kłopotów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *