Jeśli mikołajki, to tylko w dobrym stylu

Upominki mikołajkowe z reguły są nieco skromniejsze od prezentów świątecznych, co nie znaczy, że mogą być nieciekawe. Postaram się zamieścić kilka propozycji, naprawdę wyjątkowych upominków, które sprawią radość każdemu, kto je otrzyma.

Wielu z nas wydaje się, że ramka na zdjęcia, to raczej mało oryginalny pomysł na prezent, nie do końca jest to prawda. Stylizowana, ciekawie ozdobiona i precyzyjnie wykonana ramka, na pewno ucieszy osobę obdarowaną takim podarunkiem. Kolejny, na pierwszy rzut oka, mało ciekawy prezent, to szkatułka na biżuterię. Każda z Pań, lubi gromadzić błyskotki, dlatego urocza, a przy tym funkcjonalna szkatułka, bądź oryginalny wieszak na biżuterię, są naprawdę trafionym prezentem mikołajkowym dla Pań w każdym wieku.

Nieco większy problem może pojawić się przy wyborze niebanalnych upominków mikołajkowych dla Panów, ale i tutaj jest kilka ciekawych opcji do wyboru. Na pewno może to być jedna z klasycznych figur Veronese, przedstawiająca bohaterów mitologicznych, czy też piękne kobiety. Trafionym pomysłem mogą być też stylowe zegary kominkowe, również ozdobione figurami kobiet i nie tylko. Stylizowana podpórka do książek, czy też zestaw szkatułek w formie książek, znanych autorów, z pewnością ucieszą wielu Panów.

Pomysły na prezenty mikołajkowe można mnożyć w nieskończoność. Z pewnością uda się znaleźć coś naprawdę wyjątkowego i niepowtarzalnego, a przy tym także w przystępnej cenie. Wystarczy tylko się rozejrzeć i podejść do tematu z odrobiną stylowego luzu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *