Idealne Dekoracje Bożonarodzeniowe

07ab90566a65b14d99577b19702bf964

Przygotowania do Świąt po Wszystkich Świętych zaczną się pełną parą. Wybieramy prezenty, zaczynamy przyrządzać świąteczne smakołyki. Myślimy o eleganckich kreacjach na wyjątkowy wigilijny wieczór… a co z naszymi domami? One również zasługują na piękną „kreację”. I nie mamy tu na myśli jedynie choinki. Coraz większą popularność zyskują stroiki i bombki z nadrukiem. Blask zapalonych świec w pięknej oprawie stanowi idealne dopełnienie do migoczących lampek i pięknych ozdób na zielonym drzewku bożonarodzeniowym. Jeśli nie chcesz kupować gotowego stroika, ale czujesz, że brak Ci czasu lub zdolności, aby wykonać go samodzielnie – nic straconego. Wystarczy, że wybierzesz jeden z proponowanych poniżej sposobów i w kilka minut możesz stworzyć niezwykłą aranżację z udziałem świec. Bombki z kolei to nie tylko pomysł na ozdobę choinki. Można je wykorzystać do stworzenia wspaniałych dekoracji.

Nasza podpowiedź: jeśli całej kompozycji będzie towarzyszyć jedna z naszych dekoracyjnych zawieszek, a tuż obok postawisz figurkę aniołka – efekt będzie nieporównywalny z żadną inną dekoracją.

Nikt nie zaprzeczy, że w czasie Świąt spędzamy więcej czasu przy stole. I nie ma w tym nic dziwnego, bo któż mógłby się oprzeć pysznym potrawom i ciastom? Jeśli chcesz, żeby w tych dniach każdy posiłek przypominał prawdziwą ucztę, warto zadbać o to, jak zostaną one podane. Zanim zaczniesz nakrywać stół pomyśl, co zrobić, aby wyglądał on naprawdę niecodziennie. Wbrew pozorom nie potrzeba wiele. Wystarczy wybrać elegancki obrus, używaną na co dzień zastawę zastąpić porcelaną, a na środku stołu postawić wspaniały świecznik.

Ze świętami kojarzy się przede wszystkim klasyczny biały obrus, ale kiedy zobaczysz subtelne wzory naszych obrusów – na pewno zmienisz zdanie. Zestawy talerzy w stylu shabby chic, do których można dopasować półmisek, patery, a także serwisy kawowe sprawią, że wszystko będzie smakować jeszcze pyszniej. Dodatki w postaci świeczników, czy piękny serwetnik z kolekcji Veronese, wprowadzą na stół niepowtarzalny nastrój, który ukoi nerwy i zmęczenie, jakie odczuwamy po przedświątecznych przygotowaniach.

Święta Bożego Narodzenia są uznawane za najbardziej rodzinne. Spraw, aby każdy kto odwiedzi Cię w ten magiczny czas poczuł się wyjątkowo. Zachwycająca choinka, blask świec i pięknie nakryty stół na pewno Ci w tym pomogą i sprawią, że wszyscy zapamiętają Boże Narodzenie 2017.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *