Gdzie schować cały bałagan ?!

Im więcej mamy miejsca w domu, tym większy może w nim zapanować bałagan. To prawda znana nie od dziś !

Przechowywanie drobnych rzeczy to utrapienie każdego z nas. Im więcej szafek i półek, tym trudniej znaleźć miejsce na kolejną nową rzecz. W każdym domu znajdą się rzeczy, których nie chcemy eksponować lub tworzy się ogromny bałagan, gdy wszystkie są porozrzucane po pokojach. Coś w tym musi być, dlatego warto skorzystać z niedrogich zamienników szaf i szuflad – pudełek i pojemników na wszelkie drobiazgi i różnego rodzaju bibeloty.

Dla wszystkich pedantów, w pozytywnym tego słowa znaczeniu i czyścioszków, którzy dbają o swoje wnętrza, a zarazem chcą aby nie straciły one swojego niepowtarzalnego stylu, ArtDecor24 posiada kilka propozycji na wyjątkowe i niezwykle ozdobne pudełka.

Twarda, wytrzymała tektura, aksamitny papier, szeroka szyfonowa wstążka zawiązana w kokardę – śliczne, trochę słodkie, szalenie romantyczne i eleganckie. Tak piękne pudełka mogą być opakowaniem prezentu dla kogoś, kogo kochamy, a i same w sobie jest niezwykle dekoracyjne. Pudełeczko zwraca uwagę nie tylko swoim niespotykanym designem, ale i wielką starannością wykonania.

Każdy znajdzie coś w ofercie sklepu, co ładnie wkomponuje się we wnętrze domu i podkreśli i jego styl. Oto nasze propozycje :

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *