Dzień Kobiet w ArtDecor

8 marca obchodzimy święto wszystkich kobiet. To wyjątkowy czas dla Pań. Tego dnia każda z nich może poczuć się wyjątkowo bo obdarowywana jest kwiatami, życzeniami oraz drobnymi upominkami. Dziś Dzień Kobiet jest powszechny i obchodzi się go niemal na całym świecie. Natomiast data 8 marca wyróżnia się w kalendarzu czerwonym wpisem.

W Polsce zaczęto świętować ten dzień w okresie PRL. Panie głównie otrzymywały czerwone i białe goździki, które stały się polskim symbolem Dnia Kobiet. Jednak początki tegoż dnia sięgają znacznie wcześniejszych czasów. Pierwsze celebracje miały miejsce w Starożytnym Rzymie. Płeć piękna przyodziewała się w najlepsze stroje, ich głowy zdobiły pachnące wieńce. Następnie wszystkie udawały się do świątyni bogini WESTY, która strzegła domowego ogniska.

Drodzy Panowie, z pewnością w Waszym życiu jest Kobieta, która zasługuje na to, co najlepsze. W związku z tym, sklep artdecor24.pl przygotował dla Was wspaniałą ofertę upominków, które zostaną w pamięci na dłużej niż np. kwiaty. Oto kilka ciekawych, niebanalnych pomysłów:

Drogie, Niepowtarzalne Panie!!!

Z okazji Waszego Święta życzę przede wszystkim

Spełnienia marzeń,

Zadowolenia z siebie,

radości życiowej

i aby każdy kolejny dzień

był Dniem Kobiet!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *