Duża zmiana niewielkim kosztem

Jedyną rzeczą niezmienną w człowieku jest jego chęć zmieniania (…) – Julio Cortazar.

Często zdarza się, że mamy ochotę odmienić coś w swoim domu. Chęć ta przeważnie zbieżna jest w czasie z zaplanowanym remontem. To zwykle wtedy jest ku temu najlepsza okazja. Niekiedy jednak szybko się zniechęcamy, ponieważ ograniczają nas finanse czy mozolne prace modernizacyjne instalacji i podłączeń.  Wolimy wówczas nie dokładać kolejnych kosztownych pomysłów, co jest dużym błędem. Przy okazji remontu można naprawdę odmienić oblicze mieszkania za niewielkie pieniądze, bo tak naprawdę liczy się pomysł.

Nawet gdy nie mamy w planach remontu całego domu, radykalna odmiana charakteru i stylu pojedynczych pomieszczeń nie musi dużo kosztować. Wystarczy spojrzeć na dobrze znane wnętrze z wyobraźnią i otwartością na nowe pomysły. Wybór innego koloru farby, zastosowanie tapety, folii samoprzylepnej lub inne rozstawienie mebli potrafi odmienić pomieszczenie nie do poznania. Należy pamiętać, że charakter wnętrza tworzą głównie detale. Dlatego niebywale ważne są wszelkie elementy dekoracyjne.

Oto jak możną zmienić swoje cztery kąty nie do poznania. To wyjątkowo proste ! Przygotowaliśmy całą serię porad dla każdego z pomieszczeń. Z naszą pomocą i pomysłami do kuchni, salonu, sypialni i przedpokoju Twój dom zyska całkiem nowe oblicze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *