By klucze zawsze były w tym samym miejscu…

Każdy z nas, przynajmniej raz w życiu, szukał kluczy… Niestety „złośliwość rzeczy martwych” dopada każdego i to w najmniej oczekiwanym momencie… Są jednak sposoby, by nasze klucze zawsze były w jednym i tym samym miejscu. Niewielki przedmiot, jakim jest szafka na klucze, na pewno zmieści się w każdym przedpokoju, a ile dobrego potrafi zdziałać… Dodatkowym atutem takiej szafeczki może być jej wygląd, dzięki  któremu odmienimy, bądź zaakcentujemy wystrój przedpokoju.
Propozycji jest wiele… Zróżnicowane pod względem formy, koloru, a także stylu, pozwalają  przebierać i wybierać do woli. Stylizowane, efektowne, a przede wszystkim praktyczne, świetnie komponują się z każdą aranżacją przedpokoju, czy też gabinetu. W ofercie ArtDecor24, również znajdziecie przynajmniej kilka nietuzinkowych szafek na klucze. Poniżej kilka propozycji.
Urzekają Was prowansalskie klimaty, czyli delikatne kolory, motywy kwiatowe, prostota i subtelność? Biała skrzynka z wmontowaną tabliczką w kształcie koguta, czy imbryka, na pewno wpasuje się we wnętrze Waszego mieszkania.
Odrobinę sielskości i romantyzmu do Waszych wnętrz, z pewnością wniesie skrzynka w stylu rustykalnym ozdobiona motywem serca. Przecierane drewno i sam kształt szafki tworzą bardzo subtelną, ale niezwykle ciekawą kompozycję. Idealny drobiazg, do małych przedpokojów.
Niedomalowania, przetarcia,  a do tego motyw z XIX-wiecznej reklamy, to coś dla miłośników Shabby Chic. Taka szafka stanowi prostą i  praktyczną, a przy tym także niezwykle stylową dekorację, nie tylko  przedpokoju.
Na koniec coś dla lubiących eksperymentować, nie tylko ze stylami, ale i choćby z kolorystyką, bardzo ciekawą propozycją jest metalowa szafka, kształtem przypominająca klatkę dla ptaków, w kolorze zielonym z czerwonym, kwiatowym motywem, zdobiącym wnętrze szafki. Niebanalny dodatek do wnętrza w stylu vintage.
Mam nadzieję, że moje propozycje zainspirują Was, choć odrobinę… A Wasze klucze już zawsze będą w zasięgu wzroku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *