Ażurowe dekoracje stołu

Rodzinne posiłki przy jednym stole stanowią pewną rzadkość. Codzienne zabieganie i brak czasu na wszystko, niestety nie sprzyjają rodzinnym spotkaniom przy jednym stole, dlatego każdy posiłek powinien być wyjątkowy. Bardzo ważną rolę oprócz samej atmosfery czy nawet samych potraw, odgrywa zastawa i dekoracja stołu. Odpowiedni dobór naczyń stołowych, obrusu, serwetek i dekoracji na pewno doda każdemu spotkaniu wyjątkowości i niepowtarzalności, dzięki czemu na długo zapadną w pamięci wszystkich uczestników.
Ciekawą propozycją dekoracji stołu są piękne patery z ażurowym wykończeniem i świetnie komponujące się z nimi obrusy i serwetki. Efektowne ażurowe wykończenia dodają paterą lekkości oraz subtelności, a przy tym prezentują się niezwykle elegancko. Biały kolor pater ułatwia wkomponowanie ich w wystrój wnętrza, zarówno ten oparty na nowoczesnym dekoratorstwie, jak i w aranżacjach stylizowanych. Natomiast ażurowe obrusy idealnie skomponują się ze stylem rustykalnym czy prowansalskim. Aranżacje wykorzystujące ażur, charakteryzują się niezwykłą lekkością i delikatnością. Połączone z pastelowymi kolorami tworzą przytulne, jasne i ciepłe wnętrza, w których chętnie przebywamy.
Warto też wspomnieć o funkcjonalności pater, które świetnie nadają się do przechowywania warzyw, owoców, a nawet ciast i ciastek. Zaopatrzone w szklane przykrycia, ochronią produkty przed wysychaniem czy też ingerencją owadów. Dlatego spokojnie możemy wykorzystywać patery podczas przyjęć w ogrodzie czy na tarasie. Najmniejsze z pater możemy wykorzystać jako swego rodzaju, specyficzne świeczniki, oczywiście nie zapalimy w środku świecy, ale stworzymy oryginalną dekorację, a w razie konieczności zawsze możemy zdjąć klosz.
Patery od najmniejszej do największej, a także obrusy znajdują się w ofercie ArtDecor24. Tutaj też można znaleźć wiele innych akcesoriów na stół, które w połączeniu z ażurowymi paterami i obrusami stworzą wyjątkowo stylowe i przytulne wnętrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *