Wyjątkowe miejsce na biżuterię

W każdej z nas, kobiet drzemie sroka. Oczywiście nie ze względu na skłonność do przywłaszczania cudzej własności, ale na słabość do wszelkiego rodzaju błyskotek.

ArtDecor24 dla wszystkich dużych i małych „sroczek”, a także mężczyzn, szukających czegoś wyjątkowego dla swojej pani, przygotowało wyjątkową kolekcję szkatułek na biżuterię w stylu Faberge. Proponujemy przepiękne schowanka na wszelkie cenne drobiazgi takie jak : pierścionki, kolczyki czy łańcuszki. Szkatułki Faberge to także wspaniały pomysł na upominek dla bliskiej osoby lub „opakowanie” na biżuterię przy niezwykłych okazjach (np. zaręczyny).

Są niezwykle funkcjonalne, a przy tym przepięknie wykonane i bardzo ozdobne.  Puzderka te same w sobie są jak błyskotki, a każdy egzemplarz to unikat, ze względu na bardzo misterne dopracowanie detali oraz zdobienia kamieniami półszlachetnymi. Każda szkatułka jest jedyna w swoim rodzaju – przedstawia inne zwierze, dlatego czy to miłośnik kotów czy wielbiciel ptaków znajdzie coś dla siebie.

Oto kilka przedmiotów dostępnych w naszym sklepie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *